  • ASMD2920-400-24V
ASMD2920-400-24V
advertisement
Manufacturer No:
ASMD2920-400-24V
Manufacturer:
Shenzhen JDT Fuse
HK JDW NO:
16126-ASMD2920-400-24V
Package:
Datasheet:
Description:
24V 4A 40A 1.5W 8A 0.008Ω 4s 0.04Ω 2920 Resettable Fuses ROHS