  • ASPI-0403S-103M-T
ASPI-0403S-103M-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0403S-103M-T
HK JDW NO:
5-ASPI-0403S-103M-T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0403S-103M-T
Description:
FIXED IND 10MH 20MA 32.8 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0403S-103M-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2007
  • Series
    ASPI-0403S
  • Size / Dimension
    0.260Lx0.175W 6.60mmx4.45mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    Wirewound
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    20mA
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    4.45mm
  • Current Rating
    20mA
  • Inductance
    10mH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    32.8Ohm Max
  • Max DC Current
    20mA
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height
    2.92mm
  • Height Seated (Max)
    0.115 2.92mm
  • Length
    6.604mm
  • Width
    4.445mm