  • ASPI-0840-680M-T
ASPI-0840-680M-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0840-680M-T
HK JDW NO:
5-ASPI-0840-680M-T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0840-680M-T
Description:
Quantity:
In Stock : 14783
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0840-680M-T
    Select All
  • Series
    ASPI-0840
  • Size / Dimension
    0.315Lx0.315W 8.00mmx8.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    1.3A
  • Inductance
    68μH
  • DC Resistance (DCR)
    260mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.169 4.30mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C