  • ASPI-6045S-910M-T
ASPI-6045S-910M-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-6045S-910M-T
HK JDW NO:
5-ASPI-6045S-910M-T
Datasheet:
ASPI-6045S-910M-T
Description:
FIXED IND 91UH 850MA 359 MOHM
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-6045S-910M-T
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    ASPI-6045S
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    850mA
  • Current Rating
    850mA
  • Inductance
    91μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    359mOhm
  • Max DC Current
    850mA
  • Frequency - Self Resonant
    4.9MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1A
  • Height
    4.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.177 4.50mm
  • Length
    5.9944mm
  • Width
    6mm