  • AT27BV020-12TI
AT27BV020-12TI
advertisement
Manufacturer No:
AT27BV020-12TI
HK JDW NO:
536-AT27BV020-12TI
Package:
32-TFSOP (0.724, 18.40mm Width)
Datasheet:
AT27BV020-12TI
Description:
Memory IC AT27BV020
Step5Bar-code shipping tag
AT27BV020-12TI
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TC
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2001
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    2.7V~3.6V 4.5V~5.5V