  • AT27BV020-15JC
AT27BV020-15JC
advertisement
Manufacturer No:
AT27BV020-15JC
HK JDW NO:
536-AT27BV020-15JC
Package:
32-LCC (J-Lead)
Datasheet:
AT27BV020-15JC
Description:
Memory IC AT27BV020
Step5Bar-code shipping tag
AT27BV020-15JC
  • Package / Case
    32-LCC (J-Lead)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TC
  • Published
    2001
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    2.7V~3.6V 4.5V~5.5V