  • AT27C256R-45TI
AT27C256R-45TI
advertisement
Manufacturer No:
AT27C256R-45TI
HK JDW NO:
536-AT27C256R-45TI
Package:
28-TSSOP (0.465, 11.80mm Width)
Datasheet:
AT27C256R-45TI
Description:
Memory IC AT27C256
Step5Bar-code shipping tag
AT27C256R-45TI
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TC
  • Packaging
    Tray
  • Published
    1998
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V