  • AT27C512R-45TC
AT27C512R-45TC
advertisement
Manufacturer No:
AT27C512R-45TC
HK JDW NO:
536-AT27C512R-45TC
Package:
28-TSSOP (0.465, 11.80mm Width)
Datasheet:
AT27C512R-45TC
Description:
Memory IC AT27C512
Step5Bar-code shipping tag
AT27C512R-45TC
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Supplier Device Package
    28-TSOP
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TC
  • Packaging
    Tray
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V