  • AT94K05AL-25DQI
AT94K05AL-25DQI
advertisement
Manufacturer No:
AT94K05AL-25DQI
HK JDW NO:
536-AT94K05AL-25DQI
Package:
208-BFQFP
Datasheet:
AT94K05AL-25DQI
Step5Bar-code shipping tag
AT94K05AL-25DQI
  • Package / Case
    208-BFQFP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V
  • Interface
    I2C, UART
  • Speed
    25MHz