  • AT94S05AL-25BQU
AT94S05AL-25BQU
advertisement
Manufacturer No:
AT94S05AL-25BQU
HK JDW NO:
536-AT94S05AL-25BQU
Package:
144-LQFP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AT94S05AL-25BQU
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    144-LQFP
  • Number of Pins
    144
  • Supplier Device Package
    144-LQFP (20x20)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    FPSLIC®
    3 (168 Hours)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V
  • Frequency
    25MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Interface
    I2C, UART
  • Max Supply Voltage
    3.6V
  • Min Supply Voltage
    3V
  • Speed
    25MHz