  • ATCA-03-320M-V
ATCA-03-320M-V
advertisement
Manufacturer No:
ATCA-03-320M-V
HK JDW NO:
5-ATCA-03-320M-V
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
ATCA-03-320M-V
Step5Bar-code shipping tag
ATCA-03-320M-V
  • Package / Case
    Radial, Vertical (Open)
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.945Lx0.453W 24.00mmx11.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    4A
  • Inductance
    32μH
  • DC Resistance (DCR)
    21mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz