  • ATS-FF-150W-24-C
ATS-FF-150W-24-C
advertisement
Manufacturer No:
ATS-FF-150W-24-C
HK JDW NO:
17-ATS-FF-150W-24-C
Description:
Thermoelectric Assemblies Air-to-Air Thermoelectric Assembly, 90W Max. Cooling Power, 24VDC, 8.2A Current