  • AV14K0805K121N
AV14K0805K121N
advertisement
Manufacturer No:
AV14K0805K121N
HK JDW NO:
762-AV14K0805K121N
Package:
Datasheet:
AV14K0805K121N
Description:
Var MLV 14VAC/16VDC 120A 24V 0805 SMD Automotive