  • B22S104JJ135095085050EOY
B22S104JJ135095085050EOY
advertisement
Manufacturer No:
B22S104JJ135095085050EOY
HK JDW NO:
15946-B22S104JJ135095085050EOY
Description:
100nF -40℃~+105℃ ±5% 450V Radial Leaded,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS