  • B22S334JN1A0120115075EOZ
B22S334JN1A0120115075EOZ
advertisement
Manufacturer No:
B22S334JN1A0120115075EOZ
HK JDW NO:
15946-B22S334JN1A0120115075EOZ
Description:
330nF -40℃~+105℃ ±5% 450V Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS