  • B22S824JQ1B0170145075EOZ
B22S824JQ1B0170145075EOZ
advertisement
Manufacturer No:
B22S824JQ1B0170145075EOZ
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B22S824JQ1B0170145075EOZ
Package:
Datasheet:
Description:
820nF -40℃~+105℃ ±5% 450V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS