  • B23A222JN1B0120080050EOZ
B23A222JN1B0120080050EOZ
advertisement
Manufacturer No:
B23A222JN1B0120080050EOZ
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B23A222JN1B0120080050EOZ
Package:
Datasheet:
Description:
2.2nF -40℃~+105℃ ±5% 1kV Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS