  • B25834D4226K4
B25834D4226K4
advertisement
Manufacturer No:
B25834D4226K4
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B25834D4226K4
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
22μF Film Capacitor 10% Radial Screw 600V-AC PP Chassis Mount, Stud
Step5Bar-code shipping tag
B25834D4226K4
    Select All
  • Mount
    Chassis Mount, Stud
  • Package / Case
    Radial
  • Dielectric Material
    PP
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Screw
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Capacitance
    22μF
  • Voltage - Rated AC
    600V
  • Lead Pitch
    35.0012mm
  • Height
    104mm
  • Height Seated (Max)
    103.9876mm