  • B25834F6335K9
B25834F6335K9
advertisement
Manufacturer No:
B25834F6335K9
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B25834F6335K9
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
3.3μF Film Capacitor 10% Radial Screw 900V-AC PP
Step5Bar-code shipping tag
B25834F6335K9
  • Package / Case
    Radial
  • Dielectric Material
    PP
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Screw
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • Voltage - Rated AC
    900V