  • B25834T4206K9
B25834T4206K9
advertisement
Manufacturer No:
B25834T4206K9
HK JDW NO:
258-B25834T4206K9
Description:
B25834 20μF Film Capacitor ±10% Radial, Can Threaded, Male 450V-AC Polypropylene (PP), Metallized
Step5Bar-code shipping tag
B25834T4206K9
  • Applications
    Commutating; Damping
  • Capacitance
    20μF
  • Voltage - Rated AC
    450V
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
    Radial, Can
  • Dielectric Material
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Series
    B25834
  • Tolerance
    ±10%