  • B32023A3104M003
B32023A3104M003
advertisement
Manufacturer No:
B32023A3104M003
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32023A3104M003
Description:
100nF Film Capacitor 20% Radial Polypropylene
Quantity:
In Stock : 10261
Step5Bar-code shipping tag
B32023A3104M003
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Package / Case
    Radial
  • Dielectric Material
    Polypropylene
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    8.5mm
  • Lead Pitch
    22.5mm
  • Dielectric
    PP
  • Lead Diameter
    800 μm
  • Length
    26.5mm