  • B32034A4684M
B32034A4684M
advertisement
Manufacturer No:
B32034A4684M
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32034A4684M
Package:
Datasheet:
B32034A4684M
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.68uF 1000VDC/350VAC PP 20% (31.5 X 22 X 36.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32034A4684M
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1000VDC|350VAC