  • B32520C1105J
B32520C1105J
advertisement
Manufacturer No:
B32520C1105J
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32520C1105J
Package:
Datasheet:
B32520C1105J
Description:
Cap Film 1uF 100V PET 5% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32520C1105J
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.98
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC