  • B32520C6332J000
B32520C6332J000
advertisement
Manufacturer No:
B32520C6332J000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32520C6332J000
Package:
Datasheet:
B32520C6332J000
Description:
Cap Film 0.0033uF 400V PET 5% (10 X 2.5 X 7mm) Radial Stacked 7.5mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32520C6332J000
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.3
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    200VAC|400VDC