  • B32521C1684J189
B32521C1684J189
advertisement
Manufacturer No:
B32521C1684J189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32521C1684J189
Package:
Datasheet:
B32521C1684J189
Description:
Cap Film 0.68uF 100V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32521C1684J189
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.1
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC