  • B32522E6224J189
B32522E6224J189
advertisement
Manufacturer No:
B32522E6224J189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32522E6224J189
Package:
Datasheet:
B32522E6224J189
Description:
Cap Film 0.22uF 400V PET 5% (18 X 6 X 11mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32522E6224J189
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    200VAC|400VDC