  • B32522N3155J000
B32522N3155J000
advertisement
Manufacturer No:
B32522N3155J000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32522N3155J000
Package:
Datasheet:
B32522N3155J000
Description:
Cap Film 1.5uF 250V PET 5% (18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32522N3155J000
    Select All
  • Product Weight (g)
    4.5
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    250VDC|160VAC