  • B32523Q0335K000
B32523Q0335K000
advertisement
Manufacturer No:
B32523Q0335K000
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32523Q0335K000
Description:
3.3μF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32523Q0335K000
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • Depth
    6mm
  • Lead Pitch
    22.5mm
  • Dielectric
    PET
  • Lead Diameter
    800 μm
  • Length
    26.5mm