  • B32523Q8474J189
B32523Q8474J189
advertisement
Manufacturer No:
B32523Q8474J189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32523Q8474J189
Package:
Datasheet:
B32523Q8474J189
Description:
Cap Film 0.47uF 630V PET 5% (26.5 X 10.5 X 20.5mm) Radial Wound 22.5mm 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32523Q8474J189
    Select All
  • Product Weight (g)
    8.5
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    630VDC|200VAC