  • B32529D6104M289
B32529D6104M289
advertisement
Manufacturer No:
B32529D6104M289
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32529D6104M289
Package:
Datasheet:
B32529D6104M289
Description:
Cap Film 0.1uF 400V PET 20% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32529D6104M289
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.9
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    200VAC|400VDC