  • B32559C684J489
B32559C684J489
advertisement
Manufacturer No:
B32559C684J489
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32559C684J489
Package:
Datasheet:
B32559C684J489
Description:
Cap Film 0.68uF 63V PET 5% (7 X 3.5 X 8.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32559C684J489
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    40VAC|63VDC