  • B32620A5683K000
B32620A5683K000
advertisement
Manufacturer No:
B32620A5683K000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32620A5683K000
Package:
Datasheet:
B32620A5683K000
Description:
Cap Film 0.068uF 160V PP 10% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32620A5683K000
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    160VDC|90VAC