  • B32620J0152J189
B32620J0152J189
advertisement
Manufacturer No:
B32620J0152J189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32620J0152J189
Package:
Datasheet:
B32620J0152J189
Description:
Cap Film 0.0015uF 1000V PP 5% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32620J0152J189
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1000VDC|600VAC