  • B32633A3102J008
B32633A3102J008
advertisement
Manufacturer No:
B32633A3102J008
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32633A3102J008
Package:
Datasheet:
B32633A3102J008
Description:
Cap Film 0.001uF 2500V PP 5% (27.5 X 7.5 X 14mm) Radial Wound 22.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32633A3102J008
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    2500VDC|750VAC