  • B32641B6223J
B32641B6223J
advertisement
Manufacturer No:
B32641B6223J
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B32641B6223J
Package:
Datasheet:
B32641B6223J
Description:
B32641B6223J datasheet pdf and Film Capacitors product details from Epcos stock available at HK JDW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32641B6223J
  • Tolerance
    ±5%
  • Type
    B32641B
  • Capacitance
    22nF
  • Technology
    Wound
  • Style
    MMKP
  • Lead Spacing
    10.00mm Nom.mm
  • Design
    Radial
  • Product Category
    Car gauge radial
  • Height
    12.00mm Max.