  • B32651A7682J3
B32651A7682J3
advertisement
Manufacturer No:
B32651A7682J3
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32651A7682J3
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
6.8nF Film Capacitor 5% Radial Through Hole
Quantity:
In Stock : 10253
Step5Bar-code shipping tag
B32651A7682J3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8nF
  • Lead Pitch
    10mm