  • B32653A1103J003
B32653A1103J003
advertisement
Manufacturer No:
B32653A1103J003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32653A1103J003
Package:
Datasheet:
B32653A1103J003
Description:
Cap Film 0.01uF 1600V PP 5% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32653A1103J003
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Length (mm)
    26.5(Max)
  • Product Height (mm)
    15(Max)
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Product Weight (g)
    4
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1600VDC|500VAC