  • B32653A6224J
B32653A6224J
advertisement
Manufacturer No:
B32653A6224J
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32653A6224J
Package:
Datasheet:
B32653A6224J
Description:
Cap Film 0.22uF 630V PP 5% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial Wound 22.5mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32653A6224J
    Select All
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    630VDC|250VAC
  • Product Length (mm)
    26.5(Max)
  • Product Height (mm)
    16.5(Max)
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Product Weight (g)
    5.5
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%