  • B32671L392J3
B32671L392J3
advertisement
Manufacturer No:
B32671L392J3
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32671L392J3
Package:
Datasheet:
B32671L392J3
Description:
Cap Film 0.0039uF 1000V PP 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32671L392J3
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1000VDC|500VAC