  • B32673P6334K003
B32673P6334K003
advertisement
Manufacturer No:
B32673P6334K003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32673P6334K003
Package:
Datasheet:
B32673P6334K003
Description:
Cap Film 0.33uF 630V PP 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32673P6334K003
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Power Factor Correction
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    200VAC|630VDC