  • B32676G4156J
B32676G4156J
advertisement
Manufacturer No:
B32676G4156J
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32676G4156J
Description:
15μF Film Capacitor POLYPROPYLENE
Step5Bar-code shipping tag
B32676G4156J
    Select All
  • HTS Code
  • Capacitance
    15μF
  • Packing Method
    BULK
  • Operating Temperature (Max)
    100°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Capacitor Type
    FILM CAPACITOR
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    450V
  • Positive Tolerance
    5%
  • Negative Tolerance
    5%