  • B32684A2153K000
B32684A2153K000
advertisement
Manufacturer No:
B32684A2153K000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32684A2153K000
Package:
Datasheet:
B32684A2153K000
Description:
Cap Film 0.015uF 2000V PP 10% (31.5 X 11 X 21mm) Radial Wound 27.5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32684A2153K000
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    2000VDC|500VAC