  • B32686A7224K000
B32686A7224K000
advertisement
Manufacturer No:
B32686A7224K000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32686A7224K000
Description:
220nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Quantity:
In Stock : 17621
Step5Bar-code shipping tag
B32686A7224K000
  • Package / Case
    Radial
  • Terminal Shape
    WIRE
  • Tolerance
    10%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Additional Feature
    RATED AC VOLTAGE (V): 450
  • HTS Code
  • Capacitance
    220nF
  • Packing Method
    BULK
  • Lead Pitch
    37.5mm
  • Capacitor Type
    FILM CAPACITOR
  • Dielectric
    PP
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    1250V