  • B32774D1505J
B32774D1505J
advertisement
Manufacturer No:
B32774D1505J
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32774D1505J
Package:
Datasheet:
B32774D1505J
Description:
Cap Film 5uF 1300V PP 5% (31.5 X 22 X 36.5mm) Radial 27.5mm 0.006 Ohm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32774D1505J
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1300VDC