  • B32796G8106J000
B32796G8106J000
advertisement
Manufacturer No:
B32796G8106J000
HK JDW NO:
258-B32796G8106J000
Package:
Datasheet:
B32796G8106J000
Description:
Cap Film 10uF 875V PP 5% (42 X 20 X 39.5mm) Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0049 Ohm 105°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
B32796G8106J000
  • Tolerance
    5%
  • Termination Style
    PC Pin
  • Voltage
    875VDC|350VAC