  • B32912A4333M000
B32912A4333M000
advertisement
Manufacturer No:
B32912A4333M000
HK JDW NO:
258-B32912A4333M000
Description:
B32912 0.033μF Film Capacitor ±20% Radial PC Pins 440V-AC Polypropylene (PP), Metallized
Step5Bar-code shipping tag
B32912A4333M000
  • Operating Temperature
    -40°C~110°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    B32912
  • Tolerance
    ±20%
  • Capacitance
    0.033μF
  • Voltage - Rated AC
    440V
  • Lead Spacing
    0.591 15.00mm