  • B32916A4684M
B32916A4684M
advertisement
Manufacturer No:
B32916A4684M
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32916A4684M
Description:
680nF Film Capacitor 20% Radial PC Pins 440V-AC Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32916A4684M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    PC Pins
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    680nF
  • Voltage - Rated AC
    440V
  • Lead Pitch
    37.4904mm