  • B32921C3473M003
B32921C3473M003
advertisement
Manufacturer No:
B32921C3473M003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32921C3473M003
Package:
Datasheet:
B32921C3473M003
Description:
Cap Film Suppression X2 0.047uF 630VDC/305VAC PP 20% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32921C3473M003
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    630VDC|305VAC