  • B32922C3223M000
B32922C3223M000
advertisement
Manufacturer No:
B32922C3223M000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32922C3223M000
Description:
22nF Film Capacitor 20% Radial 305V-DC 305V-AC Polypropylene
Quantity:
In Stock : 10898
Step5Bar-code shipping tag
B32922C3223M000
  • Dielectric Material
    Polypropylene
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Voltage - Rated
    305V
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated DC
    305V
  • Voltage - Rated AC
    305V
  • Lead Pitch
    15mm
  • Dielectric
    PP
  • Width
    18mm