  • B32922C3224M026
B32922C3224M026
advertisement
Manufacturer No:
B32922C3224M026
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32922C3224M026
Package:
Datasheet:
B32922C3224M026
Description:
Cap Film Suppression X2 0.22uF 630VDC/305VAC PP 20% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32922C3224M026
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    630VDC|305VAC